• 0

06 Mart 2019, 12:42 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Başkan Eroğlu, kadın personel ile bir araya geldi

Başkan Eroğlu, kadın personel ile bir araya geldi

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu belediyede çalışan kadın personellerle bir araya geldi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, belediyede çalışan kadın personelle sosyal tesislerde bir araya geldi. Başkan Eroğlu, 5 yıl içerisinde kadınlara yapılan hizmetlerden bahsederek yeni dönemde yapacaklarını anlattı.
 
 
Kadın elinin değdiği her şeyin bereketlendiğini ve güzelleştiğini belirten Başkan Eroğlu, "Kadın elinin değdiği her şey daha bereketleniyor. Kadın elini değdiği her konuda başarı oluyor. Verilen işinde hakkıyla harfiyen yerine getirildiğini de görüyor ve gözlemliyoruz. Allah hep beraberce daha nice güzellikleri başarıları elde etmeyi sizlere ve bizlere nasip etsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü bizde her yıl dünya kadınlar gününü kutluyoruz. Bu yılın dünya kadınlar günün ilk programını da yapıyoruz. 8 Mart'ta kadınlarımızın problemleri veya sorunları bir taraftan konuşmak hem de geldiği aşama ile burada ifade etmekte fayda görüyorum. Şuanda eskisi ile kıyaslanmayacak derecede kadınlarımızın hakları ve özgürlükleri var. Bu gün kadınlarımız ekonomik hayatta, sosyal hayatta, iş hayatında bir çok noktada görüyoruz. Siz kadınların sayısının artması toplumumuzu memnun ediyor. Toplum ne kadar gelişmişse bu konuda kadınımızın da emeği var. Kadınımızın sosyal ve ekonomik hayatta da daha da çok yer aldığı geleceği de önümüzdeki yıllarda da göreceğiz. Kadınlarımızın 1940'lı yıllarda seçilme hakkını bırakın seçme hakkı bile yoktu. O günlerden bu günlere geldik. Kadınlarımız her yönden her yerde her platformdalar. Buda bizim ne kadar geliştiğimizi gösteren bir örnek" dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat / Merkez
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Tokat'ta, Osmanlı Sultanı 2'nci Beyazıt'ın annesi Gülbahar Hatun adına 1485 yılında yaptırılan 534 yıllık Hatuniye Camisi, aradan geçen yıllara rağmen dimdik ayakta. Halk arasında Meydan Camisi olarak da anılan ibadethane, Tokat'ta yapılmış en güzel Osmanlı eserlerinden birisi olarak değerlendiriliyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]