• 0

06 Mart 2019, 12:49 - Anasayfa // Pazar Haberi yazdır

Kızılay gönüllüsü gençler sokak hayvanları için mama dağıttı

Kızılay gönüllüsü gençler sokak hayvanları için mama dağıttı

Tokat'ın Pazar ilçesinde Kızılay Gençlik Kolları Gönüllüsü Pazar Temsilciliği üyeleri sokaktaki hayvanları mama ile beslediler.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Kızılay Gençlik Kolları Gönüllüsü Pazar Temsilciliği üyeleri, kedi, köpek ve yavruları için mama dağıttı.
 
 
Düzenlenen etkinlikle ilgili açıklamada bulunan Faruk Delen: "Gençler ülkemizin yarınlarının mimarı olup, onları çok önemsiyoruz. Şubemiz bünyesinde 750 Gönüllü arkadaşımız ile yardım faaliyetlerinin yanı sıra, sosyal etkinlikler ve sokak hayvanlarına yönelik etkinlikler yapıyoruz. Gerek gençlik çalışmalarının gerekse sokak hayvanlarına dair faaliyetlerin gençlerin gelişimine katkı sağlayacağını, Kızılaycılık bilincinin pekişmesini sağlayacağını düşünüyoruz" dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Pazar Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]