• 0

08 Mart 2019, 17:23 - Anasayfa // Niksar Haberi yazdır

Başkan Özdilek, kadınlar gününü kutladı

Başkan Özdilek, kadınlar gününü kutladı

Tokat'ın Niksar ilçesi Belediye Başkanı Özdilek Özcan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Sevgi Evleri Kız Yurdunda çalışan bayanlar ile bir araya geldi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Niksar ilçesi  Belediye Başkanı Özdilek Özcan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Sevgi Evleri Kız Yurdunda çalışan bayanlar ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.
 
 
Kadınların tarih boyunca bir yüzüyle rahmet diğer yüzüyle zahmetin sembolü olduğunu belirten Başkan Özdilek, "Kadın merhamettir, kadın medeniyetin ta kendisidir. Nezaket ve zarafetin en iyi temsilcisidir. O halde kısaca diyebiliriz ki kadın hayattır. Yaşamın her alanında başarılarına tanık olunan kadınların aynı zamanda eş ve anne olmanın getirdiği sorumluluklarının gereğini de büyük bir fedakarlıkla yerine getirdiklerini görüyoruz. Niksar Belediyesi olarak son 5 yılda kadınların sorunlarının çözümü noktasında aktif rol aldık. Kadın hemşehrilerimize yönelik çalışmalarımız ve katkılarımız her geçen gün arttı. Kurumumuz bünyesinde uyguladığımız projelerle kadınlarımızın meslek edinmelerine olanak sağlamaya çalıştık. Kadınları toplumsal yaşama dahil eden projeler ürettik. Bu duygu ve düşüncelerle tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlar, aileleri ile birlikte huzurlu bir yaşam sürmelerini dilerim" dedi. 
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Niksar Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]