• 0

11 Mart 2019, 16:17 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Bozçalı'ya yeni itfaiye aracı

Bozçalı'ya yeni itfaiye aracı

Türkiye Belediyeler Birliği'nden, Bozçalı Belediyesi'ne itfaiye aracı hibe edildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Bozçalı Belediye Başkanı Bolhan Durmuş, “Bozçalı Belediyesi araç filomuza bir adet itfaiye aracı ilavesi yaptık. Başta emeği geçen Tokat Milletvekilimiz Av. Yücel Bulut Beyefendiye, Türkiye Belediyeler Birliği yönetimine ve katkı sağlayan tüm personeline teşekkür ediyorum. Ayrıca Belediyemiz bünyesinde bulunan diğer araçlara göre kontağına en az basılan, en az mesai yapan araç olması dileklerimizle Beldemize hayırlı, uğurlu olsun” dedi.
 
 
İtfaiye aracının bölgeye hayırlı olmasını dileyen Bozçalı Belediye Başkanı Bolkan Durmuş, "Beldemizde ve çevremizde meydana gelebilecek yangınlara bu yeni itfaiye aracımız ile daha hızlı müdahale edebileceğiz. Bozçalı Belediyesi olarak beldemize en güzel hizmetlerin gelmesi için uğraş vermekteyiz. Çaba ve gayretimiz halkımızın verdiği desteler önümüzdeki dönemde de devam edecektir" şeklinde konuştu.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]