• 0

12 Mart 2019, 12:51 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Vali Balcı, Tokat İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği'nde

Vali Balcı, Tokat İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği'nde

Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliğini ziyaret etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Turan Saldırıcıer’den birliğin çalışmaları hakkında bilgiler alan Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat’ta hayvancılığın geliştirilmesi için bir çok proje çalışmaları olduğunu belirtti.  Tokat’ta tarım ve hayvancılığın zenginleştirilmesi,  için sivil toplum kuruluşları ile hep birlikte çalışılması gerektiğini söyleyen Vali Dr. Ozan Balcı, yapılacak tüm çalışmalarda tam destek verileceğini kaydetti.

 

 
Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı ve birlik çalışanlarına bugüne kadar yapmış oldukları çalışmalar için teşekkür ederek,  çalışmalarında başarılar diledi.
 
Ziyarete DOKAP Başkanı Yusuf Mengi ve TSO başkanı Ali Çeik de katıldı.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]