• 0

12 Mart 2019, 14:53 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Üniversite öğrencilerine 'Gençlik ve Güvenli Gelecek' semineri verildi

Üniversite öğrencilerine  'Gençlik ve Güvenli Gelecek' semineri verildi

Tokat İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Gaziosmanpaşa Üniversitesi'nde öğrencilere gençlik ve güvenli gelecek konulu konferans verildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat İl Emniyet Müdürlüğü, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünün düzenlediği Gençlik ve Güvenli Gelecek adlı konferans Şehit Ömer Halisdemir konferans salonunda gerçekleşti.
 
Konferansa Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsa Gökçe, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Eren Yürüdür, akademik personel, idari personel ve üniversite öğrencisi katıldı.
 
 
Öğrencilere ülke aleyhinde yürütülebilecek zararlı oluşumlara karşı ortak mücadele bilincini geliştirmek ve oluşumlara eleman kazandırma faaliyetlerini engellemek, yapmış oldukları propagandaları etkisiz hale getirmek, gençlik üzerine kurulan tuzakları önlemek, öğrenci gençliğinin fizyolojik ve psikolojik değişimlerinden nasıl faydalandıkları, gençlerin nasıl bir tutum içinde olmaları gerektiği konularında bilgiler aktarıldı.
 
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]