• 0

22 Mart 2019, 16:16 - Anasayfa // Almus Haberi yazdır

Tokat'ın Ataköy beldesinde 2 gün toplantı ve gösteri yasağı

Tokat'ın Ataköy beldesinde 2 gün toplantı ve gösteri yasağı

Tokat'ın Almus ilçesi Ataköy beldesinde 29 Mart-30 Mart tarihleri arasında seçim çalışmaları hariç, yürüyüş, basın açıklaması, toplantı, miting, çadır kurma ve oturma eylemi, stant açma, afiş, pankart, bildiri dağıtma ve benzeri tüm etkinlikler yasaklandı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Valiliği tarafından 29 Mart -30 Mart tarihleri arasında toplantı, gösteri yürüyüşü, miting, basın açıklaması ve benzeri etkinlikler yasaklandı. Almus İlçesi'ne bağlı eski ismi 'Kızıldere' olan Ataköy Beldesi'nde 30 Mart 1972 yılında çıkan çatışmada öldürülen Türkiye Halk Kurtuluş Partisi Cephesi (THKP-C) lideri Mahir Çayan'ı anma programının da yasaklandığı öğrenildi.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Almus Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]