• 0

27 Mart 2019, 02:42 - Anasayfa // SAĞLIK Haberi yazdır

Semih Durmuş Tokat'ta teşkilatla biraraya geldi

Semih Durmuş Tokat'ta teşkilatla biraraya geldi

Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş Tokat'ta teşkilatla biraraya geldi

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

3600 EK GÖSTERGE TÜM ÇALIŞANLARI KAPSAMALI
 
Tokat Sağlıksen teşkilatı ile bir araya Sağlıksen Genel Başkanı Semih DURMUŞ “3600 Ek gösterge çalışanlar arasında ayrım yapılmadan tüm çalışanlara uygulanmalıdır. Sağlıkta hasta memnuniyetinin %90’lara çıktığı ülkemizde bu hizmeti sağlayan sağlık çalışanları mağdur edilmemeli, hakları verilmelidir. Gece gündüz, tatil, bayram demeden hizmet veren sağlık çalışanlarının emekleri Adaletsiz döner sermaye uygulamalarıyla ellerinden alınmaktadır. Biran önce ADALETSİZ DÖNER SERMAYE sistemi değiştirilmelidir.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SAĞLIK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]