• 0

09 Nisan 2019, 01:01 - Anasayfa // Reşadiye Haberi yazdır

Reşadiye'de Çiçek'li devir teslim

Reşadiye'de Çiçek'li devir teslim

31 Mart'ta Reşadiye Belediye Başkanı seçilen Mustafa Yılmaz, bugün mazbatasını İlçe seçim kurulu başkanı Hâkim Zeynep Namlıkaya Aras'ın elinden alarak göreve başladı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

MUSTAFA YILMAZ GÖREVE BAŞLADI
 
Mazbatasını alan Başkan Mustafa Yılmazı, Belediye Başkanı Cemil Kılıç kapıda karşıladı. Mustafa Yılmaz ve Başkan Kılıç’ın samimi olarak yaptıkları sohbetten sonra Başkan Kılıç kısa bir konuşma yaptı. Kılıç bunun bir bayrak yarışı olduğunu, seçimlerin gelip geçici olduğunu belirterek yeni başkanımıza ve ekibine başarılar dilerim dedi. Kılıç, yeni başkan Yılmaz’a mührü teslim edip rozetini taktıktan sonra çiçek takdiminde bulundu. Yeni başkan Mustafa Yılmaz da başkan Kılıç’a Plaket ve çiçek takdim etti. İki belediye başkanı birlikte bina dışına çıkarak halkı selamladılar.
 
Başkan Cemil Kılıç burada yaptığı konuşmada kendilerine destek olan ve 2014 de göreve layık gören herkese teşekkür ederek, yeni yönetime başarılar dileyen Kılıç benden yana herkese hakkımı helal ediyorum, sizlerinde hakkı geçtiyse hakkınızı helal etmenizi istiyorum dedi.
 
 
Başkan Mustafa Yılmaz ise, kendisine gösterilen teveccühe teşekkür ederek, bu göreve layık olmaya çalışacaklarını belirtti. Başkan Yılmaz Reşadiye için beş yıl hizmet veren Başkan Cemil Kılıç’a teşekkür ederim, bu güne kadar ilçemiz için hizmet etmiş tüm belediye başkanlarımıza ölenlere rahmet, hayatta olanlara sağlıklı yaşamlar dilerim, Bundan sonra Reşadiye’mize hizmet için gece gündüz çalışacağız. İnşallah güzel hizmetler yaparız. Bizlere bu seçim sürecinde desteklerini esirgemeyen herkese teşekkürlerimi sunuyorum dedi.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Reşadiye Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]