• 0

09 Nisan 2019, 14:25 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Vali Balcı'ya 'Polis Haftası' ziyareti

Vali Balcı'ya 'Polis Haftası' ziyareti

Tokat Valisi Ozan Balcı, 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle Tokat İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu ve polisleri makamında kabul etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 174'üncü yıl dönümünü kutlayan Vali Ozan Balcı, mesai mefhumu gözetmeksizin, özveri ile çalışan tüm Emniyet Teşkilatı mensuplarına görevlerinde başarılar diledi. Güvenlik güçlerinin halkın can, mal ve namusunun korunmasında, korunmasında verdikleri mücadelede anlamlı ve önemli görevlerde çalıştıklarını söyleyen Vali Balcı, "Gerektiği zaman canınız pahasına bu görevleri yapıyorsunuz. Bunlar önemli görevler, fedakarlık isteyen görevler. Türk milleti de sizin bu fedakarlığınızı, gayretlerinizi biliyor. Duaları sizlerle. Polisi gördüğünde vatandaşımız kendisine güvenecek, kendisine saygı duyacak ve kendisini sevecektir. Bu üç unsur çok önemli. Sonuçta siz halkımızın bağrından çıkan insanlarsınız ve onlara en yakın olan insanlarsınız. Onlarda sizi bağırlarına basıyorlar. Ben bu duygu ve düşüncelerle yaptığınız görevi çok önemsiyorum. Devletimiz, milletimiz için çok anlamlı görevler yapıyorsunuz. Allah sizlere kaza bela vermesin, güç kuvvet versin. Milletimizin ve bizlerin duaları sizlerle. Hayırlı görevler diliyorum" dedi.
 
 
Ziyaret sırasında İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu Polis Haftası etkinlikleri hakkında Vali Ozan Balcı'ya bilgi verdi. İl Emniyet Teşkilatı olarak, vatandaşlara en iyi hizmeti vermek için gayret ettiklerini belirten Topaloğlu, teşkilatın üstlendiği görevlerin yerine getirilmesi için verdiği maddi, manevi destek için Vali Ozan Balcı'ya teşekkür etti.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.074 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]