• 0

10 Nisan 2019, 12:06 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

'Tokat 2023 Vizyonu' çalışmaları devam ediyor

'Tokat 2023 Vizyonu' çalışmaları devam ediyor

'Tokat Valisi Ozan Balcı, 2023 Tokat Vizyonu kapsamında proje yürüten kurum müdürleri ile bir araya geldi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Valisi Ozan Balcı, valilik toplantı salonunda düzenlenen toplantıda Eğitim Tokat, Spor Tokat, Sosyal Destek Hızır Tokat, Tarım Tokat, Turizm Tokat, Kültür Sanat Tokat, Sanayi Teknoloji Tokat, Ulaşım İletişim Enerji Tokat, Orman Tokat, Bürokrasi 4.0, Köy Altyapı Tokat, Diyanet Tokat, Sağlık Tokat, Huzur Güven Tokat, Halk Eğitim Tokat, Afad Tokat, Göç Tokat, Ticaret Tokat, Çevre Tokat projelerini yürüten kurum ve paydaş müdürleri ile bir araya geldi.
 
 
Vali Ozan Balcı, projelerin 2023 hedefi doğrultusunda bir sistem dahilinde ve yol haritası çıkarılarak sürdürülmesini istedi. Vali Balcı projelerin sıkı takipçisi olacağını ifade etti. Kurumların rutin çalışmalarının yanı sıra Tokat’a ve Tokatlılara değer üretecek olan projelerin yapılmasını önemsediğini kaydeden Vali Balcı, proje ve çalışmaların keyifle, aşkla, şevkle, merhametle ve adil bir şekilde yürütülmesini istedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]