• 0

11 Nisan 2019, 15:00 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Öğretmen ve öğrenci velilerinden Kızılay'a kan bağışı

Öğretmen ve öğrenci velilerinden Kızılay'a kan bağışı

Tokat'ta TOKİ İlköğretim Okulu'nda görevli öğretmen ve öğrenci velileri Kızılay'a kan bağışı yaptı

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Türk Kızılayı tarafından başlatılan kan bağışı kampanyasına destek vermek için TOKİ İlköğretim Okulu yönetimi tarafından organize edilen etkinlikte öğretmen, görevli personel ve öğrenci velileri Kızılay’dan gelen mobil kan bağışı aracı ile kan vermek isteyen gönüllülerden kan alındı.
 
 
Okuldaki öğretmenlerin ilgi gösterdiği etkinliğe velilerin yoğun ilgi gösterdi. Yapılan organizasyonda öğrenciler Kızılay çalışanları tarafından “Kızılay, Kan Bağışı ve Gönüllülük” ile ilgili kavramlar konusunda bilgilendirilerek, bu tarz sosyal sorumluluk faaliyetlerinin ne kadar önemli olduğu belirtildi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]