• 0

20 Nisan 2019, 16:49 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Çarpılma Projesi hayata değiyor...

Çarpılma Projesi hayata değiyor...

2023 Tokat Vizyonu doğrultusunda, Tokat Valiliğimizin gözetim, denetim, yüreklendirmesi, koordinasyonu ve liderliğinde; Eğitim Tokat üst başlığı ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen projeler kapsamında Eğitim Tokat 'Güvenli Elektrik Kullanımı' projesi kapsamında öğrencilere eğitim verildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Milli Eğitim Müdürlüğü ile Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. arasında öğrencilere, yönetici ve öğretmenlere yönelik enerji tasarrufu, elektriğin güvenli kullanılması, elektrik çarpılması, yangınlar ve korunma yöntemlerinin anlatıldığı bilgilendirme toplantıları yapıldı. İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine bağlı okullarda öğrencilere yönelik gerçekleştirilen “Güvenli Elektrik Kullanımı” sunumunun yönetici ve öğretmenlerle paylaşılarak farkındalığın arttırılması ve bu suretle daha fazla öğrenciye ulaşılması hedeflenmiştir.
 
 
Mehmet Akif Ersoy Görme Engelliler Ortaokulu konferans salonunda 18 Nisan 2019 Perşembe günü düzenlenen programda ÇEDAŞ Genel Müdürü Niyazi KIVILCIM elektriğin güvenli kullanılmasının çok önemli olduğunu, güvenlik olgusunun küçük yaşlardan başlayarak öğrencilerimize kazandırılması için kurum olarak üzerlerine her türlü sorumluluğu almaya hazır olduklarını söyledi. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah TAŞTAN ise il genelindeki okullarımızda elektrik kaynaklı oluşabilecek her türlü riski kaynağında bertaraf etmek için uğraş içerisinde olduklarını, öğrencilerimizin duyarlılıklarını artırmak için ÇEDAŞ’ la uygulanan “Çarpılma! Projesi”ni çok önemsediklerine değindi.
 
Ayrıca toplantıya Tokat İl İşletme Müdürü Özgür ALPASLAN, İnsan Kaynakları ve Kalite Direktörü Servet GÜNEY, Milli Eğitim İSG Birimi İl koordinatörü İlhan YAYAR, Tokat Muhasebe Finans İK Yöneticisi Kahraman BOYRAZ, Tokat Arıza Onarım Mühendisi Muhammet ŞIK, Eğitim ve İSG Uzmanı İlhami KICIR ile yönetici ve öğretmenler katılmıştır.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]