• 0

22 Nisan 2019, 21:10 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Tokat'ta İl Genel Meclis Başkanlığı seçimi yapıldı

Tokat'ta İl Genel Meclis Başkanlığı seçimi yapıldı

Tokat'ta 31 Mart Yerel Seçimlerin ardından İl Genel Meclis üyeleri ilk toplantısını yaptı. Toplantıda İl Genel Meclis Başkanlığına Erol Duyum seçildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

31 Mart Yerel Seçimlerin ardından 20 AK Parti, 12 Milliyetçi Hareket Partisi, 7 Cumhuriyet Halk Partisi ve 1 Büyük Birlik  Partisi'nden seçilen İl Genel Meclis üyesi ilk toplantılarını yaptı. İlk toplantıda başkan seçimi yapıldı. İl Genel Meclis Başkanlığına AK parti Grubu Erol Duyum'u aday gösterdi. Tek liste ile seçime giren Dyum, 40 üyenin tamamının oyunu alarak yeni dönemde İl Genel Meclisi başkanlığına seçildi.
 
 
Geçmiş dönemlerde olduğu gibi yeni dönemde de halka en iyi hizmeti götürmenin gayretinde olacaklarını ifade eden İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum  "Rabbim yeni meclisin hayırlı hizmet yapmasını nasip etsin inşallah. Bizler İl Genel Meclis üyeleri olarak hizmetleri ilimizin en ücra köşesine kadar ulaştırmanın gayretinde olacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde bu hizmetleri yapacağız" diye konuştu.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]