• 0

01 Mayıs 2019, 21:32 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Ak Parti İl Genel Meclisi Üyesi Başkan Yardımcısı oldu

Ak Parti İl Genel Meclisi Üyesi Başkan Yardımcısı oldu

Niksar AK Parti İl genel Meclisi üyesi Sadullah Karataş Tokat İl Genel Meclisi Meclis başkan yardımcısı oldu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Geçtiğimiz günlerde Tokat’ta yapılan İl Genel Meclis Başkanlığı seçiminin ardından İl genel Meclis Başkanlığına seçilen  Avukat Erol Duyum’un yanı sıra Meclis Başkan vekilliğine de yine Niksarlı hemşerimiz AK Parti Niksar kurucu ilçe Başkanı Sadullah Karataş’ın da seçilmesi Niksar da sevinçle karşılandı.
 
Tokat İl genel Meclisinde başkan ve başkan vekilliğini Niksarlı hemşerilerimizin yapacak olması, Niksar’da yapılması gereken çalışmalarda önemli katkı sağlayacağı tahmin ediliyor.
 
Tokat İl Genel Meclisi 40 üyeden oluşuyor, yeni seçilen İl Genel Meclisi üyeleri kendi aralarında yaptıkları seçimde Tokat İl genel Meclisi başkanlığına Niksar’lı Avukat Erol Duyum, başkan vekilliklerine Sadullah Karataş, eski Müftülerden Bahattin Cinbolat seçilmişlerdir.
 
Seçimlere katılan 40 meclisi üyesinin tamamının oyları ile seçilen başkan ve başkan yardımcılarının dışında, Plan ve Bütçe Komisyon Başkanlığına  Ahmet Kapısız seçilmiştir.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]