• 0

10 Mayıs 2019, 18:58 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokat'a Z-Kütüphaneler geliyor

Tokat'a Z-Kütüphaneler geliyor

Tokat'ın milli eğitimle ilgili yatırımlarının ele alındığı toplantıda Z-Kütüphanelerinin yapımı ele alındı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Valilik toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Gökçe ve ilgililer katıldı.

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürlüğü deprem güçlendirme çalışmaları ve Z-Kütüphane yapımı için yapılacak yatırımlar ve çalışmalar görüşüldü.
 
 
“Tokat İçin Z Kütüphaneler Öncelikli”
 
2023 Vizyonu Projeleri kapsamında sürdürülen Eğitim Tokat başlığı altında hayata geçirilecek olan Z-Kütüphane konusunu önemsediğini belirten Vali Dr. Ozan Balcı, ” Tokat’ı nitelikli kitaplara kavuşturmak ve çocuklarımıza kitap okuma kültürünü kazandırmak için Z-Kütüphane konusu bizler için çok önemli. Bu kapsamda yapılacak olan çalışmalarda hassasiyet bekliyorum. Z-Kütüphane yapımı yanında tasarım ve bilgi beceri atölyeleri yapımı için de bir plan ve program dâhilinde bir an önce çalışmaların başlamasını istiyorum. En yakın zamanda çocuklarımız ve ilimiz için büyük bir önem taşıyan Z-Kütüphanelerin yapımının tamamlanmasını istiyorum” dedi.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]