• 0

13 Mayıs 2019, 22:35 - Anasayfa // Turhal Haberi yazdır

Yetim sofrasında bir kaymakam

Yetim sofrasında bir kaymakam

Turhal Kaymakamı Dr. Ahmet Süheyl Üçer, Yunus Emre Mahallesi sakinlerinden Gürbüz ailesinin iftar sofrasına konuk oldu. Her yıl Ramazan Ayında yetim ailelerle iftar açma geleneğini bu yılda devam ettiren Kaymakam Üçer, Yunus Emre Mahallesi sakini Ayşegül Gürbüz ve ailesini ziyaret etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Eşi Gülçin Üçer ile birlikte yetim ailelerin iftar sofrasına konuk olan Turhal Kaymakamı Üçer, Gürbüz ailesinin bireyleri ile yakından ilgilendi ve çocuklarına ise çeşitli hediyeler verdi. Ailenin her türlü istek ve şikâyetini de dinleyen Üçer, ziyaretle ilgili olarak, “Yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede olduğu rahmet ve mağfiret ayı Ramazan Ayında her sene olduğu gibi bu sene de yetim ailelerimizle birlikte iftar açıyoruz. Onlarla birlikte iftar açmak bana ve aileme ayrı bir mutluluk veriyor. Devletimizin şefkatli ellerinin her zaman onların üzerinde olduğunu hissettirdiğimiz bu ziyaretlerde Ramazanın güzelliğini yaşıyoruz” dedi.
 
 
Ramazan Ayında yaptıkları etkinliklerin sadece yetim ailesi iftar ziyaretleri ile sınırlı olmadığını söyleyen Kaymakam Üçer, “Ramazan Ayında evimde iftar açtığım pek nadirdir. Halkımızla iç içe olmak, onlarla birlikte ramazan ayının güzelliklerini yaşamak bir başka güzel oluyor. Bu çerçevede yetim ailelerimizin iftar sofrasına konuk olmanın yanı sıra her sene olduğu gibi bu sene de şehit ailelerimiz ve gazilerimizle birlikte iftar açacağız. Yine ilçemizdeki Çocuk Evleri Sitesi ve Sevgi Evlerinde kalan çocuklarımızla da iftar sofrasında buluşacağız. Kısacası Ramazan ayını halkımızla birlikte doya doya yaşayacağız” şeklinde konuştu.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Turhal Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]