• 0

17 Mayıs 2019, 19:34 - Anasayfa // EKONOMİ Haberi yazdır

Tokat'ın yöresel ürünleri ePTTAVM'de satışa sunuldu

Tokat'ın yöresel ürünleri ePTTAVM'de satışa sunuldu

PTT Başmüdürü Muhterem Demir, Tokat'ın Yöresel Ürünlerinin ePTTAVM üzerinden satışa sunulması ile ilgili bir açıklama yaptı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Açıklamasında PTT Tokat Başmüdürü Muhterem Demir şu ifadelere yer verdi.
 
“2023 Tokat Vizyonu doğrultusunda, Tokat Valiliğimizin gözetim, denetim, yüreklendirmesi, koordinasyonu ve liderliğinde, Ulaşım İletişim Enerji Tokat kapsamında PTT Başmüdürlüğü olarak yürüttüğümüz projelerden biri olan Tokat Posta Pazarı projemiz, İlimizin yöresel ürünlerinin tüm yurtta www.e-pttavm.com üzerinden online satışına yıl sonuna kadar başlanması ile yöresel ürün üreticimize gelir/istihdam sağlamayı hedeflediğimiz bir projemizdi.
Bu kapsamda Tokat Valiliğimizce kadın girişimcilerin ekonomiye katılımı ve desteklenmesi çalışmaları doğrultusunda kurulan Ballıca Tokat Köy Pazarı çatısı altında üretimini Tokatlı kadınların yaptığı köy ürünleri ePttAVM  sitemizde satışa sunuldu.
 
Tokat’a özel yöresel ürünlere ilgi duyan tüm vatandaşlarımız https://m.epttavm.com/magaza/tokatposta linkinden bu ürünlere ulaşıp sipariş verebilirler.” dedi.
 
 
PTT‘nin sunduğu hizmetlerle vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmaya devam ettiklerini ifade eden Tokat PTT Başmüdürü Muhterem Demir, “Türkiye’nin en güvenilir e-Ticaret platformu olan ePttAVM arkasında 179 yıllık PTT tecrübesi ile birlikte hiçbir e-Ticaret sitesinin gidemediği ülkemizin en ücra noktalarına e-Ticaret hizmeti vermekten gurur duymaktadır. ePttAVM.com dinamik yapısı, kolay kullanımı, avantajlı alışveriş imkanı ile her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşmakta olup halen 8 milyon ürünün satışı yapılmaktadır.” bilgisini de ekledi.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer EKONOMİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]