• 0

23 Mayıs 2019, 19:07 - Anasayfa // Turhal Haberi yazdır

Kaymakam Üçer, 'Vatandaşla iftar açmak mutluluk veriyor'

Kaymakam Üçer, 'Vatandaşla iftar açmak mutluluk veriyor'

Tokat'ın Turhal ilçesi Kaymakamı Ahmet Süheyl Üçer, Ramazan ayında ilçede ikamet eden vatandaşların evlerini ziyaret ederek, oruçlarını birlikte açıyor. Kaymak Üçer, "Vatandaşlarımızın sofrasında iftar açmak mutluluk veriyor" dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Turhal Kaymakamı Ahmet Süheyl Üçer, Ramazan ayında vatandaşlarla iftar açmaya devam ediyor. Ramazan ayında vatandaşların evlerine konuk olarak onlarla birlikte iftar açmayı gelenek haline getiren Kaymakam Üçer, Erişir ailesinin iftar sofrasına konuk oldu. Genellikle yetim ailelerin sofrasına konuk olan Kaymakam Üçer, eşi Gülçin Üçer ile birlikte 3 çocuğuyla birlikte yaşayan Macide Erişir ve ailesi ile birlikte iftar açtı. İftar öncesi ailenin üç çocuğuyla yakından ilgilenen ve onlara çeşitli hediyeler veren Kaymakam Üçer ve eşi Gülçin Üçer anne Macide Erişir ile de bir süre sohbet etti. Yapılan iftar sonrası evin 5 yaşındaki oğlu Mustafa'nın doğum günü olduğunu daha önceden öğrenen Kaymakam Üçer'in, hazırlattığı doğum günü pastası kesildi.
 
 
İftar sonrası bir açıklama yapan Kaymakam Üçer, ''Her Ramazan ayında olduğu gibi bu sene de eşimle birlikte yetim ailelerimizle iftar açıyoruz. Çünkü onların sofrasından iftar açmak bize ayrı bir mutluluk veriyor. Bu vesile ile hem onlarla birlikte iftar açıyor hem de onlarla sohbet edip istek, ihtiyaç ve taleplerini dinliyorum" dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Turhal Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]