• 0

28 Mayıs 2019, 19:04 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Tokat'ta Bilgi Evi'nde 3 yılda 3 bin 808 öğrenci kurs gördü

Tokat'ta Bilgi Evi'nde 3 yılda 3 bin 808 öğrenci kurs gördü

Tokat Belediyesi tarafından 2016 yılında hizmete giren Yeşilırmak Bilgi Evi'nde yaz kursları kayıtları başladı. Yeşilırmak Bilgi Evi sorumlusu İnan Sezgin 3 yıl da 3 bin 808 öğrencinin çeşitli kurslar gördüğünü söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Belediyesi tarafından 2016 yılında hizmete giren Yeşilırmak Bilgi Evi'nde yeni dönem yaz kursları kayıtları başladı. Yaz kursları hakkında açıklamada bulunan Yeşilırmak Bilgi Evi sorumlusu İnan Sezgin, 5-14 yaş grubuna hitap eden yaz kurslarında 5 ve 6 yaşındaki çocuklar için haftalık etkinlikler düzenleneceğini söyledi.
 
 
Sezgin "Yeşilırmak Bilgi Evi olarak 7-14 yaş arasındaki çocuklarımıza kurs etkinliği, 5ve 6 yaşındaki çocuklarımıza ise haftalık etkinlikler yapacağız. Yaz kurslarımızda toplam 22 branşta eğitimler verilecek olup, başvuru için 7-14 yaş arasındaki çocuklarımızı velileriyle birlikte Bilgi Evimize bekliyoruz. 5 ve 6 yaş aralığındaki çocuklarımız için her hafta düzenleyeceğimiz etkinliklere ise kayıt şartı aramıyoruz. Dileyen velilerimiz çocuklarıyla birlikte bu etkinliklerimize katılım sağlayabilirler. Bizlere bu güzel imkânı sunan başta Belediye Başkanımız Eyüp Eroğlu olmak üzere, tüm emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür eder, tüm çocuklarımızı yaz kurslarına bekleriz" dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]