• 0

28 Mayıs 2019, 19:13 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Tokat'ta kadınlar için açık havada kurs etkinliği

Tokat'ta kadınlar için açık havada kurs etkinliği

Tokat Belediyesi Hanımelleri ve Mahalle Konaklarında yürütülen kurslara katılan kadınlar, açık havada ders etkinliği yaptı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Belediyesi Behzat Hanımeli, Gülbahar Hatun Hanımeli, TOKİ Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezlerinde kurslara katılan kadınlar, Kanal Tokat’ta, açık havada ders yaptı. Etkinliğe 200’e yakın kursiyer katıldı.
 
 
Etkinlik hakkında bilgi veren Gülbahar Hatun Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi Müdürü Arzu Arslan, ''Bugün biz Tokat Belediyesi TOKMEK kursları tüm birimlerimiz olarak 7’den 77’ye tüm hanımlarımızla açık hava ders etkinliği yaptık. Türkiye genelinde, okullarda yapılan açık havada ders etkinliklerini bizler de yetişkinler olarak yapmak istedik. Kursiyerlerimiz de bu durumdan çok memnun oldu. Açık havada nakışlar işliyorlar, filografiler yapıyorlar, resim yapıyorlar, müzik yapıyorlar. Okuma yazma kursumuz bile şu an burada derslerine devam ediyor. Ayrıca spor ve kitap okuma derslerimiz de açık havada devam ediyor. Bugün burada akşama kadar derslerimizi yapacağız. Katılım çok güzel, hanımlardan da güzel bir geri dönüş aldık. Öğrenmenin hayat boyu devam ettiği düşüncesiyle yetişkin eğitiminin de önemli olduğunu bilerek çalışmalarımıza devam edeceğiz. İlerleyen dönemlerde de açık havada ders etkinliklerimize devam edeceğiz'' dedi.
 
DHA-Genel - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]