• 0

05 Haziran 2019, 11:43 - Anasayfa // Niksar Haberi yazdır

Niksar'da çocuklara 'bayram şekeri' sürprizi

Niksar'da çocuklara 'bayram şekeri' sürprizi

Tokat'ın Niksar ilçe Belediyesi, Ramazan Bayramında çocuklara bayram sürprizi yaparak kentte belirledikleri bazı noktalardaki billboardları çubuklu şekerle donattı. Bilbordlardaki şekerleri gören çocuklar mutluluk yaşadı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

İlçe merkezinde Niksar Belediyesi, bilbordlara çubuklu  şeker yerleştirerek çocuklara bayram sürprizi hazırladı. Bayram sabahı, 'Çocuklar bayram şekeriniz belediyemizden' yazılı afiş ve çubuklu şekerlerle donatılan bilbordlardaki şekerleri alan çocuklar mutluluk yaşadı.
 

"BAYRAM ÇOCUKLAR İÇİN DAHA ANLAMLI OLUYOR"

Bayramda çocukları sevindirmenin onların mutluluğuna mutluluk kattığını söyleyen Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, "Bayram çocuklar için çok daha anlamlı oluyor. Onları sevindirmek, mutlu etmek, gönüllerini hoş tutmak, biz büyüklerin görevi. Ramazan Bayramında özellikle şeker ve tatlı geleneksel olarak çok tüketiliyor. Çocuklar da tatlıyı çok seviyor. Biz de billboardlara 'Şekerler Belediyemizden' diye afişler yaptırdık. Gelen geçen çocuklar yararlansın diye şekerler astırdık. Buradan alıp mutlu olmalarını arzuladık. Çocukları sevindirmek, büyükleri ziyaret ederek gönüllerini almak demek. Allah, sağlık, sıhhat ve afiyet içerisinde nice bayramlara kavuştursun" dedi.
 
DHA-Genel - Türkiye-Tokat / Niksar
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Niksar Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.074 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]