• 0

17 Haziran 2019, 17:19 - Anasayfa // SPOR Haberi yazdır

Askıda Ekmek Futbol Turnuvası kura çekimleri

Askıda Ekmek Futbol Turnuvası kura çekimleri

Askıda Ekmek Futbol Turnuvası için Tokat'ta kura çekimleri yapıldı

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

CK Enerji Çamlıbel Elektrik’in artık geleneksel hale gelen Askıda Ekmek Kurumlararası Futbol Turnuvası’nın ikincisi için kura çekimleri Yozgat’ın ardından Tokat’ta da yapıldı. Sivas, Tokat ve Yozgat’taki kamu ve özel kurum çalışanlarının yer alacağı turnuvanın sonunda CK Enerji Çamlıbel Elektrik ilk üç takım adına ihtiyaç sahipleri için askıya ekmek bırakacak.
 
CK Enerji Çamlıbel Elektrik tarafından ihtiyaç sahiplerine destek olmak amacıyla ‘enerjimizi
paylaşarak çoğaltalım’ sloganı ile başlatılan Askıda Ekmek Projesi’ni yeşil sahalara taşıyan Askıda Ekmek Kurumlararası Futbol Turnuvası’nın ikincisi için kura çekimleri başladı. Sivas, Tokat ve Yozgat’taki kamu ve özel kurum çalışanlarının ‘Askıda Ekmek Projesi’yle ilgili farkındalık yaratmak için sahalarda top koşturacağı turnuva çerçevesinde Yozgat’ın ardından Tokat’ta da kura çekimleri yapıldı.
 

3 ildeki adayların belli olmasının ardından başlayacak turnuvanın bölge şampiyonları ağustosun ikinci yarısında belli olacak. Turnuva sonunda daha önce olduğu gibi bu yıl da ilk üçe giren takım adına CK Enerji Çamlıbel Elektrik askıya ekmek bırakacak. Turnuvada bu yıl Tokat ilinden toplam 21 takım yer alacak.
 
‘FUTBOLUN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜNDEN DESTEK ALIYORUZ’

17.Haziran 2019 tarihinde yapılan ve yoğun katılım ile gerçekleştirilen kura çekiminde konuşan CK Enerji Çamlıbel Elektrik Tokat  İl Müdürü Aykut Ayan, “Ağustos 2017’de ilk adımını attığımız Askıda Ekmek Projesi çerçevesinde bugüne kadar askıya bırakılan ekmek sayısı 890 bini aştı. Daha çok ihtiyaç sahibine ulaşmak için futbolun milyonları birleştiren gücünden de destek alma  özelliği ile geçen yıl başlattığımız ‘Askıda Ekmek Kurumlararası Futbol Turnuvası’ artık geleneksel hale geldi. Bu yıl ikincisini gerçekleştirdiğimiz turnuva artık Sivas’ın dışına da taştı. Yozgat ve Tokat’tan gelen talepler üzerine gerçekleştireceğimiz turnuvamız üç ili kapsar hale geldi. Bugün burada yaptığımız kura çekimleri sonrasında takımlarımız sahada profesyonel ligi aratmayacak karşılaşmalara imza atacak. Amacımız Askıda Ekmek Projemizi çok daha geniş kitlelere ulaştırabilmek. Verdiğiniz destek için şimdiden burada bulunan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” değerlendirmesinde bulundu.
 
SPOR VE YARDIMLAŞMA AYNI ÇATI ALTINDA BULUŞTU
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Oktay Düzen ise spor ve yardımlaşmayı aynı çatı altında buluşturan bu tür organizasyonların Tokat’a değer kattığını dile getirdi. Askıda Ekmek Kurumlararası Futbol Turnuvası’nın Tokat Valiliği’nin projesi olan ‘Spor Tokat’ kapsamında değerlendirildiğine işaret eden Düzen, “Böyle özel bir projenin içinde yer almaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Büyük bir özveri ile turnuvayı hazırlayan CK Enerji Çamlıbel Elektrik’e, katılımcılara tekrar teşekkür eder, turnuvanın dostluk ve centilmenlik içerisinde tamamlanmasını dilerim” dedi.
 
TOKAT’TA TURNUVA’YA 21 TAKIM KATILIYOR

Bu arada Tokat’ta 21 takımın yer alacağı turnuvada takımlar 4 grupta yarışacak. Kura çekimi sonucuna göre; A Grubu’nda Dimes A.Ş., Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Tapu ve Kadastro Tokat İl Müdürlüğü, Dedeman Hotels ve Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. Tokat İl Müdürlüğü; B Grubu’nda Tokat Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, Tokat Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Tokat Valiliği, Tokat T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ile Öğretmenler; C Grubu’nda Tokat Belediyesi, PTT, Tokat Orman İşletme Müdürlüğü, CK Enerji Çamlıbel Elektrik ile Tokat Devlet Hastanesi; D Grubu’nda ise Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Tokat İl Defterdarlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu Tokat İl Müdürlüğü, Tokat İl Özel İdaresi, Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Tokat İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü karşı karşıya gelecek.
 
Daha fazla bilgi için:
CK Enerji Çamlıbel Elektrik Kurumsal İletişim
T: 0850 926 5858
@: kurumsal@ckcamlibel.com.tr
 
CK Enerji Çamlıbel Elektrik hakkında: Kolin ve Cengiz Holding bünyesinde hizmet veren perakende elektrik satış lisansına sahip CK Enerji Çamlıbel Elektrik, 850 bin müşterisine perakende elektrik satış hizmeti vermektedir. Son kullanıcıya enerjiyi en verimli şekilde ve en uygun fiyata ulaştırmak hedefi ile faaliyetlerini sürdüren CK Enerji Çamlıbel Elektrik, kendi görev bölgesinde bulunan son kaynak müşterileri ile serbest tüketicilere ve Türkiye’nin her yerindeki serbest tüketicilere enerji satışı yapmaktadır. CK Enerji Çamlıbel Elektrik, elektrik satışı yaptığı tüm müşterilerine kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarına devam etmektedir. www.ckcamlibel.com.tr
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SPOR Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]