• 0

05 Temmuz 2019, 16:55 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Huzur toplantılarında, mahalle sakinlerinin şikayetleri dinleniyor

Huzur toplantılarında, mahalle sakinlerinin şikayetleri dinleniyor

Tokat İl Emniyet Müdürlüğünün başlattığı mahalle toplantılarının 7'ncisi Gezirlik ve Yeşilova Mahallelerinde yapıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat İl Emniyet Müdürlüğünce, il merkezi polis sorumluluk bölgesinde bulunan 42 mahallede başlatılan “Huzur Toplantısı” devam ediyor. Kamu düzeni ve güven ortamının korunması, vatandaşların huzur ve güven içerisinde yaşamalarının sağlanması, sunulan güvenlik çalışmalarının etkinliğinin artırılması, sorunların çözümü noktasında vatandaşların talep ve önerilerinin doğrudan öğrenilmesi amacıyla başlatılan toplantılar Gezirlik ve Yeşilova mahalleleri ile devam etti. İki mahallenin muhtarının da hazır bulunduğu toplantı Gezirlik Camisi önünde mahalle sakinlerinin katılımıyla yapıldı. Tokat İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu ekibiyle birlikte toplantıda hazır bulundu.
 
 
Mahalle sakinlerinin şikayetleri genellikle trafik ile ilgili konularda oldu. Özellikle drift atanlar konusunda gelen bir şikayeti değerlendiren Emniyet Müdürü Topaloğlu bu konudaki hassasiyetini hatırlatarak konuyla ilgilenilmesi talimatı verdi. Ayrıca vatandaşın huzurunu bozucu her türlü durumda vatandaşın mutlaka 155’i araması için mahalle sakinlerine uyarıda bulundu. 

DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]