• 0

08 Temmuz 2019, 12:44 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokatlılar Balıkesir'de buluştu

Tokatlılar Balıkesir'de buluştu

Balıkesir, Burhaniye Körfez Tokatlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen 6. Geleneksel Azığını Al da Gel, Dostluk ve Dayanışma Pikniği üyelerin yoğun katılımı ile yapıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Balıkesir, Burhaniye Körfez Tokatlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin düzenlediği 6. Geleneksel Azığını Al da Gel Dostluk ve Dayanışma Pikniğine yapıldı. Tokatlılar dayanışma pikniği, 07 Temmuz 2019 Pazar günü Burhaniye Ayaklı Mesire Alanında yapıldı.

 
Balıkesir’de yaşayan Tokatlıların yoğun katılımının olduğu Dayanışma pikniğine derneğin üyelerinin katılımının yanında Tokatlı STK yöneticileri, İşadamları ve Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’in katılımı gözlendi.
 
 
Etkinlikte tokatlı Aysel'in mutfağı firması tarafından hazırlanan Tokat yöresi yemekleri ile organizasyona emeği geçenlere birer Plaket takdim edildi.

Körfez tokatlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu Başkanı Ali Şener etkinlikte yaptığı açılış konuşmasında derneğe ve pikniğe emeği geçenlere yaptığı teşekkür konuşmasından sonra derneğin yaptığı çalışmalarından bahsetti.

Etkinliğin Sanatçıları Volkan Yılmazer, Leman Doğan ve Fatma Kenan Akpınar söyledikleri türküler ile davetlilere unutulmaz bir gün yaşattılar. Etkinliğin finalin de davetliler bol bol Ellik halayı oynadılar.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]