• 0

08 Temmuz 2019, 13:14 - Anasayfa // Turhal Haberi yazdır

Turhal Belediyesi'nde ilaçlama çalışmaları devam ediyor

Turhal Belediyesi'nde ilaçlama çalışmaları devam ediyor

Tokat'ın Turhal ilçesinde belediye ekiplerince ilçe genelinde mahalle ve sokaklarda haşerelere karşı ilaçlamasına devam ediyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Turhal Belediyesi’ne bağlı ekipler yaz dönemi nedeniyle ilçe genelinde karasinek ve sivrisinek larvalarına karşı ilaçlama çalışmalarına devam ediyor. İlçe genelinde tüm mahalle ve sokaklar uçan ve yürüyen haşerelere karşı etkin bir biçimde ilaçlanıyor.
 
 
Gece ve gündüz olamak üzere 2 vardiya şeklinde ilaçlama çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, "İlçemizde bulunan park ve yeşil alanlarda, haşere ve böceklere karşı ilaçlama çalışmaları yapılırken, belediyemize gelen talepler doğrultusunda ilaçlama çalışmamız aralıksız devam ediyor. Ayrıca ilçemizde bulunan dere, kanal, çöplük alanları, gübrelik alanlar ve ahırlarda düzenli olarak belli periyotlarda ilaçlama çalışması yapılmaktadır" dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Turhal Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]