• 0

08 Temmuz 2019, 20:10 - Anasayfa // Erbaa Haberi yazdır

Tekel ambarlarının mülkiyeti Erbaa Belediyesi'ne geçti

Tekel ambarlarının mülkiyeti Erbaa Belediyesi'ne geçti

Tokat'ın Erbaa ilçesinde, hazineye ait olan eski tekel ambarların mülkiyeti Erbaa Belediyesi'ne geçti. Erbaa Belediye Başkanı Karagöl, "Projelerimizi hızlı bir şekilde hayata geçirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz" dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Erbaa ilçesinde, Erek Mahallesi sınırları içerisindeki 75 bin 300 metrekarelik alana sahip eski Tekel ambarları, Erbaa Belediyesi'ne geçti. Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Erbaa Tapu Sicil Müdürlüğü'nde ambarlarının bulunduğu alanın tapu devir teslimini yaptı.
 
 
Devir teslim sonrasında açıklamada bulunan Başkan Karagöl, "Uzun zamandır devam eden tapu devir çalışmalarımız nihayet sonuçlandı. Projelerimizin hızlı bir şekilde hayata geçmesi için çalışma arkadaşlarımız gayretli bir şekilde bu işin takibini yaparak ilgili kurumlar ile iletişime geçerek mülkiyeti hazineye ait olan 75 bin 300 metre kare alanı belediyemize kazandırdık. Bu süreçte emeği geçen başta çalışma arkadaşlarıma, ilgili kurumlardaki yetkili birim amirlerine ve herkese çok teşekkür ederim" dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Erbaa Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]