• 0

09 Temmuz 2019, 17:13 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Tokat Belediyesi, ihaleleri canlı yayınlıyor

Tokat Belediyesi, ihaleleri canlı yayınlıyor

Tokat Belediyesi tarafından Meydan Çarşısı ve Kanal Tokat kenarındaki büfe ve iş yerleri ihaleleri belediyenin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlandı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Belediyesi tarafından Meydan Projesi kapsamında Meydan Cami doğusunda yapılan 10 iş yeri ve 1 tuvalet işletmesi ile Kanal Tokat kenarında 4 büfe, 2 tuvalet işletmesinin ihalesi yapıldı. Tokat Belediyesi encümen salonunda yapılan ihale belediyenin sosyal medya hesaplarından canlı olarak verildi.
 
 
Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, ihalenin şeffaflığı açısından canlı yayınla vatandaşlara aktarıldığını belirterek, "Basın mensuplarımızın da ihalelere katılımını sağlamak suretiyle şeffaflığımızı ortaya koymaya gayret ettik. Süreci kısaca anlatmak gerekirse belediyemize ait meydan projesi kapsamında yapmış olduğumuz bir alan vardı. Bu alanın ismi de organik ürünler pazarı olmuştu. Bu alanımızda 10 tane dükkan var. Bunlardan bir tanesi çay ocağı, bir tanesi nalbur veya berber olarak düşünülmüştü, diğer 8 dükkan ise tamamen yöresel ürünlerin satılacağı dükkanlar. Bu dükkanlarda bez sucuk, pastırma, salça, bakliyat çeşitleri, köme, tarhana, pekmez, peynir, tereyağ, süt, çökelik gibi ürünler satılacak. Bu doğrultuda 18 Haziran'da belediye encümeni tarafından buranın açık artırmayla ihale edilmesine karar verdik. Akabinde yapılan yasal prosedürler çerçevesinde ihalelerimizi başlattık. İhalemiz tamamen açık arttırma usulüydü. Dosya alan bütün hemşehrilerimiz burada tekliflerini sundular, biz de en uygun şekilde hareket ettik. Ben, gelinen nokta itibariyle çok mutluyum" dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]