• 0

10 Temmuz 2019, 14:45 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokat'ta huzur toplantıları devam ediyor

Tokat'ta huzur toplantıları devam ediyor

Tokat İl Emniyet Müdürlüğünün başlattığı mahalle toplantılarının 8'ncisi yapıldı. İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, "Bizim asıl amacımız olayları olmadan önce engelleyebilmek" dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat İl Emniyet Müdürlüğünce, il merkezi polis sorumluluk bölgesinde bulunan 42 mahallede başlatılan 'Huzur Toplantısı' devam ediyor. Kamu düzeni ve güven ortamının korunması, vatandaşların huzur ve güven içerisinde yaşamalarının sağlanması, sunulan güvenlik çalışmalarının etkinliğinin artırılması, sorunların çözümü noktasında vatandaşların talep ve önerilerinin doğrudan öğrenilmesi amacıyla başlatılan toplantı Oğulbey Mahallesi'nde ile devam etti. Toplantı Gülbahar Hatun İlköğretim Bahçesinde, mahalle sakinlerinin katılımıyla yapıldı. Tokat İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu ekibiyle birlikte toplantıda hazır bulundu.
 
 
Topaloğlu, teşkilatının tüm yetkili şube müdürleri ile birlikte katıldığı toplantıda şikayetleri dinledi. Topaloğlu, "Bizim asıl amacımız olayları olmadan önce engelleyebilmek. Bütün gücümüzle bunun için çalışıyor, mesaimizi bunun için harcıyoruz. Bizden istekleriniz nelerdir, daha iyi neler yapabiliriz? Bunları konuşmak için mahallelerimizde huzur toplantıları yapıyoruz. Bugün de siz değerli Oğulbey Mahallesi sakinleri ile birlikteyiz. Bütün ekip olarak geldik ve sizlerin isteklerinizi, şikayetlerinizi, dertlerinizi dinleyeceğiz. Bir olay olduğu zaman hemen 155’i arayın. Siz aradığınız zaman bizim ekiplerimizin olay yerine intikal etme süresi en fazla 3 dakika. 155’i arayın, bizi çalıştırın. Siz şikayetçi olmazsanız, biz olaylardan haberdar olamayız. Haberimiz olmayan bir konuda işlem de yapamayız, önlem de alamayız'' dedi.
 
Düğünlerde silah kullanılması üzerinde duran Topaloğlu, ''Mermi havada kaybolmuyor, tekrar yere düşüyor. Allah korusun birisinin başına düşer, ölümlere ve yaralanmalara neden olur. Düğünlerde silah attırmayın. Biz, iki senedir düğünlerde polis görevlendiriyoruz. Bu konuda düğün sahiplerine de büyük görev düşüyor" dedi. 
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]