• 0

20 Temmuz 2019, 23:33 - Anasayfa // TURİZM Haberi yazdır

Zinav Gölü turizme kazandırılacak

Zinav Gölü turizme kazandırılacak

Milli Parklar Genel Müdürü Yusuf Kandazoğlu Tokat'ın Reşadiye ilçesinde bulunan Zinav Gölünde başlatılan 'Zinav Gölü Tabiat Parkı' projesini yerinde inceledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

İlçeye bağlı Yolüstü köyüne 3 kilometre uzaklıktaki Zinav Gölünün tabiat parkına dönüştürülmesi için başlatılan proje devam ediyor. Milli Parklar Genel Müdürü Yusuf Kandazoğlu devam eden projeyi yerinde inceledi. Kandazoğlu’na, Reşadiye Kaymakamı Murat Mete, Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, Samsun Doğa Koruma ve Milli Parklar 11'inci Bölge Müdürü Hasan Terzioğlu, Rize Doğa Koruma ve Milli Parklar 12'nci Bölge Müdürü Ahmet Usta ve Tokat Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürü İhsan İkinci de eşlik etti.
 
 
Zinav Gölü'ndeki çalışmaları yakından takip ettiklerini belirten Reşadiye Kaymakamı Murat Mete, Milli Parklar Genel Müdürü Kandazoğlu ile projede gelinen son aşamayı değerlendirdiklerini, proje tamamlandığında gölün turizme kazandırılacağını söyledi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat / Reşadiye
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer TURİZM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]