• 0

22 Temmuz 2019, 19:31 - Anasayfa // Reşadiye Haberi yazdır

Bereketli araç parkı genişliyor

Bereketli araç parkı genişliyor

Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Tokat'ın Reşadiye İlçesi Bereketli Belediyesi'ne kepçe hibe edildi. Başkan Şahin, araç parkının genişlemesinin hizmet sunma açısından bir şans olduğunu ifade etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Konu ilgili açıklama yapan Bereketli Belediye Başkanı Necati Şahin, "Türkiye Belediyeler Birliği tarafından belediyemize değerli bir iş makinesi hibe edilmiştir. Ben öncelikle Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin’e Bereketli halkı adına çok teşekkür ediyorum”
 
 
Hibe edilen kepçenin alımında MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut’un gayretlerinden dolayı ayrıca teşekkürlerini sunan Necati Şahin, “İşlerimizin çok yoğun olduğu bir dönemde böyle bir ihtiyacımızı karşıladılar. Araç parkımızı daha da güçlendirdiler. Şahsım, çalışanlarım ve Bereketli halkı adına Milletvekilimiz Yücel Bulut’a ve Belediyeler Birliğine tekrar teşekkür ediyor, beldemize, belediyemize ve halkımıza hayırlı olsun diyorum" dedi.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Reşadiye Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Tokat'ta, Osmanlı Sultanı 2'nci Beyazıt'ın annesi Gülbahar Hatun adına 1485 yılında yaptırılan 534 yıllık Hatuniye Camisi, aradan geçen yıllara rağmen dimdik ayakta. Halk arasında Meydan Camisi olarak da anılan ibadethane, Tokat'ta yapılmış en güzel Osmanlı eserlerinden birisi olarak değerlendiriliyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]