• 0

25 Temmuz 2019, 10:37 - Anasayfa // Reşadiye Haberi yazdır

Bereketli'nin yeni iş makinesi hizmete alındı

Bereketli'nin yeni iş makinesi hizmete alındı

Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Reşadiye Bereketli Belediyesi'ne hibe edilen iş makinası düzenlenen törenle hizmete alındı. Açılışta konuşan MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, 'Bu bir başlangıç' dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

İş makinasının hizmete alınması sebebiyle düzenlenen törende konuşan MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut “Bereketli hemşerilerimi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Bundan sonra da gelecek olan hizmet araçlarından bir tanesi Bereketli Belediyemize teslim edildi” şeklinde konuştu.

Konuşmasında devletin önemine, kıymetine işaret eden Yücel Bulut, “Allah devletimize zeval vermesi. Bu aracı sahibi hem devlet hem millettir. Beldemize kazandırılmasında biz sadece vesile olduk. Bu topraklar üzerinde devletimizin kadrini bilerek yaşamak durumundayız. Birbirimizi siyasi görüşleriyle, değerleriyle kucaklayarak, başka bir vatan olmadığını bilerek, bizi kabul edecek bir devletin olmadığını bilerek yaşamak zorundayız. Öfkelenmeyeceğiz, kırılmayacağız birbirimizi olduğumuz gibi kabul ederek önümüze bakacağız. Devleti yaşatmanın birinci vazifemiz olduğunu bilerek gece gündüz çalışacağız” diyerek konuşmasını noktaladı.
 

Bereketli Belediye Başkanı Necati Şahin de konuşmasında Milletvekili Yücel Bulut’a teşekküre ederek, “Bu iş makinasının belediyemize kazandırılmasından dolayı sayın vekilime teşekkür ederim. Bu iş makinası Bereketli halkının hizmet aracıdır. Yapılacak hizmetleri en güzel şekilde yapacağız. Sayın vekilime bizi kırmayarak buraya kadar gelmesinden dolayı ayrıca teşekkür ederim” dedi.
Okunan Kuranı Kerim, yapılan dualar ve kesilen kurbanla iş makinası hizmete alındı.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Reşadiye Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Tokat'ta, Osmanlı Sultanı 2'nci Beyazıt'ın annesi Gülbahar Hatun adına 1485 yılında yaptırılan 534 yıllık Hatuniye Camisi, aradan geçen yıllara rağmen dimdik ayakta. Halk arasında Meydan Camisi olarak da anılan ibadethane, Tokat'ta yapılmış en güzel Osmanlı eserlerinden birisi olarak değerlendiriliyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]