• 0

26 Temmuz 2019, 14:21 - Anasayfa // EKONOMİ Haberi yazdır

TSO Başkanı Çelik, 'Meslek liseleri şehrin kalkınmasına katkı sunacak'

TSO Başkanı Çelik, 'Meslek liseleri şehrin kalkınmasına katkı sunacak'

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu başkanı Ali Çelik ve Tokat Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (TESOB) başkanı Fehmi Çankaya, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali'yi makamında ziyaret etti. TSO Başkanı Ali Çelik, meslek liselerinin şehrin kalkınmasına katkı sunacağını söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

TSO Başkanı Ali Çelik, TESOB Başkanı Fehmi Çankaya Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali'yi makamında ziyaret etti. TSO Başkanı Ali Çelik, meslek liselerinin tölyeleri ve laboratuvarlarının yenilenmesi için Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı'na laboratuvar projesi hazırlayacaklarını ifade ederek, "İş dünyası, STK'lar ve bürokrasi; hep birlikte eğitim de dahil her türlü sorunumuzu birlikte çözmenin gayreti içerisinde olacağız. Bu amaçla bugün Milli Eğitim Müdürümüzle bir araya geldik. Bunları tartıştık konuştuk. İnşallah gelecekte bunun son derece olumlu sonuçlarını göreceğiz. Şehrimiz bundan istifade edecek, kalkınmasını hızlı bir şekilde devam ettirecek"diye konuştu.
 
 
İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Ülkemizdeki nitelikli eleman açığını giderebilmek amacıyla ticaretin ve sanayinin içerisinde olan, iş dünyasının beklentilerini karşılayacak nitelikli ara eleman yetiştirilmesi hususunda Odalar Borsalar Birliği'nin paydaşlarıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. İnşallah kısa sürede başarılı sonuçlar elde etmeyi amaçlıyoruz." dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer EKONOMİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.076 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]