• 0

26 Temmuz 2019, 19:35 - Anasayfa // TÜRKİYE Haberi yazdır

TARSİM'den 'Hasat Bayram' mesajı

TARSİM'den 'Hasat Bayram' mesajı

TARSİM'in geleneksel Hasat Bayramı sebebiyle yayınladığı mesajında 'Üstün bir gayret göstererek, faaliyetlerini sürdürmeye devam eden üreticilerimizin Hasat Bayramı'nı kutluyoruz' denildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM), Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) tarafından, 69.’su Ankara’da düzenlenen geleneksel Hasat Bayramı sebebiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
 
 
Mesajda şu ifadeler yer aldı: “Doğal afetler ve olağanüstü hava koşulları, yaşamın pek çok alanında olduğu gibi tarımsal üretim üzerinde de günden güne etkilerini artırmaktadır. TARSİM olarak, bu olumsuzluklara karşın, üstün bir gayret göstererek, faaliyetlerini sürdürmeye devam eden üreticilerimizin her zaman yanındayız. Üreticilerimizin emeğinin, alın terinin ve umudunun karşılığına, hasarsız, bolluk, bereket ve sağlıkla ulaşmasını diliyor, Hasat Bayramı’nı kutluyoruz.”
 
Ayrıntılı Bilgi İçin:
TARSİM
kurumsaliletisim@tarsim.org.tr - www.tarsim.gov.tr
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer TÜRKİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]