• 0

01 Ağustos 2019, 12:18 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Yücel Bulut, tarım projelerini takip ediyor

Yücel Bulut, tarım projelerini takip ediyor

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Tokat'ın kalkınmasına yönelik projeleri takip etmeye devam ediyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

MHP’li Yücel Bulut, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu’yu ziyaret ederek, Tokat ilinde devam eden tarım projeleri ve yapılacak yatırımlarla ilgili olarak fikir teatisinde bulundu.
 
 
Ziyaret sonrasında bir açıklama yapan Bulut, “Tokat çiftçisinin durumunu ve Ziraat Bankası’nın çiftçimize ve hayvancılıkla iştigal eden köylümüze kredi talepleri konusundaki isteksiz politikasından duyulan rahatsızlığı da bu vesileyle kendisine aktararak Tokat çiftçisi adına katkı ve desteklerini talep ettik” şeklinde konuştu.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]