• 0

02 Ağustos 2019, 15:02 - Anasayfa // İYİ PARTİ Haberi yazdır

Ömer Sağol'dan kurultay açıklaması

Ömer Sağol'dan kurultay açıklaması

İYİ Parti Tokat İl Başkanı Ömer Sağol 3-4 Ağustos'ta yapılacak olan Kurultay'da önemli kararlar alınacağını belirterek, 'İYİ Parti, Türkiye siyasetine bir soluk getirmiştir. Partimizin de daha dinamik, Türkiye'nin sorunlarına karşı daha etkili olması gerekiyor. Bu açıdan Kurultayımız önemli' dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

İYİ Parti Tokat İl Başkanı Ömer Sağol yaptığı yazılı açıklamada, "25 Mayıs'ta yapılan tüzük kongresinde Genel İdare Kurulu üye sayısı 80'den 50'ye düşürülmüştü. Ağustos'ta yapılacak olağanüstü kongrede ise, 50 kişilik yeni Genel İdare Kurulu'nun üyelerinin belirlenmesi için seçim yapılacak. Türk Demokrasi tarihine kurulmasından kısa bir süre sonra çok ciddi katkılar sağlayan Partimizi geleceğe, zirveye taşıyacak Genel İdari Kurulu üyelerini seçeceğiz” şeklinde konuştu.
 
İYİ Parti’nin iktidarda olmamasına rağmen aldığı kararlarla siyasetteki çürümeye çare olduğunu belirten Ömer Sağol, “Kalıpların, sınırların oluşturulduğu, yasak ve korkularla insanların ürkütüldüğü bir dönemde Meral Akşener çıkarak bir meydan okuması gerçekleştirdi. Bu meydan okuma karanlığa doğru sürüklenen ülkemiz için yakılan bir ışık olmuştur. Tüm olumsuzluklara rağmen seçimlerde Türkiye’nin makus talihinin değiştirilebileceği ışığı alınmıştır. Çaresizlikten, alternatifsizlikten söz eden kesimler artık topraktan çıkan taze fideleri görmüştür” ifadelerini kullandı.
 
 
İYİ Partinin dinamik kalmasının çok önemli olduğuna dikkat çeken Ömer Sağol, “Şu anda İYİ Parti, Türkiye’nin denetleyici partisi konumuna gelmiştir. Tek adamlığa, adaletsizliğe, hukuksuzluğa, yolsuzluğa karşı İYİ parti set olmuştur. Evet iyiliğe gaz, kötülüğe fren oluyoruz. Kurultayımız bu özelliğimize dinamizm kazandıracaktır” diyerek açıklamasını tamamladı.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer İYİ PARTİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Tokat'ta, Osmanlı Sultanı 2'nci Beyazıt'ın annesi Gülbahar Hatun adına 1485 yılında yaptırılan 534 yıllık Hatuniye Camisi, aradan geçen yıllara rağmen dimdik ayakta. Halk arasında Meydan Camisi olarak da anılan ibadethane, Tokat'ta yapılmış en güzel Osmanlı eserlerinden birisi olarak değerlendiriliyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]