• 0

08 Ağustos 2019, 22:24 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Milletvekili Arslan Reşadiye'de incelemelerde bulundu

Milletvekili Arslan Reşadiye'de incelemelerde bulundu

AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan ve beraberindekiler Reşadiye merkez, belde ve mesire alanlarında incelemelerde bulundu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan beraberinde AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat, Reşadiye İlçe Başkanı Sefa Yiğit, İl ve İlçe Yönetim Kurulu üyelerimiz ile birlikte Reşadiye’deydi. Mustafa Arslan, “Belediye başkanımızla birlikte kasabamıza yapılan projeleri değerlendirme şansı bulduk. Reşadiye İlçemize bağlı Hasanşeyh Beldemizde Belediye Başkanımız Recep Külekçi'nin kazandırmış olduğu doğa harikası mesire alanımızı ziyaret ettik.15 Temmuz Gazimiz Mustafa Sırakaya kardeşimizle hasbihal etme imkânı bulduk” dedi.
 

Hatipli Beldesinde önceki dönem Belediye Başkanlığı yapan Şemsettin Yavuz'un oğlu Edibali Rıdvan Yavuz’un nikah merasimine katılan heyet, Öztürk ve Yavuz Ailelerine hayırlı olsun, dileklerinde bulundu.

SELEMEN YAYLASINDA SOLUK OLDULAR

Türkiye’de oksijeni en fazla olan yerlerden biri olan ve Yavuz Sultan Selim Han'ın sefere giderken askerleri ile konaklayıp Cuma Namazı kıldığı Selemen Yaylasına çıkan Milletvekili Arslan, “Tertemiz havası, güler yüzlü hemşerilerimizle birlikte bizlere huzur veriyor. Bu değerlerimizin kıymetini bilmemiz gerekiyor” diye konuştu.
 

BAYDIRLI ZİYARETİ

Mustafa Arslan ve beraberindekiler daha sonra Baydarlı Beldemizde Belediye Başkanımız İlyas Demir'i ziyaret ettiler ve vatandaşların sıkıntılarını dinlediler.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]