• 0

11 Ağustos 2019, 11:13 - Anasayfa // Erbaa Haberi yazdır

Bayram tatili için yola çıkan vatandaşlara zeytinyağlı yaprak sarması

Bayram tatili için yola çıkan vatandaşlara zeytinyağlı yaprak sarması

Kurban Bayramı tatilini memleketlerinde geçirmek için yollara çıkan vatandaşlara Tokat'ın Erbaa ilçesinde İlçe Kaymakamı Bülent Karacan ve Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl zeytinyağlı yaprak sarma ikram etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Kurban Bayramı'nı memleketlerinde geçirmek isteyen vatandaşlar arife günü D-100 karayolunda yoğunluk oluşturdu. Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan, Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl ilçe girişindeki uygulama noktasını ziyaret etti. İlçeden geçen D-100 Karayolundaki uygulamada durdurulan araçların sürücülerine ve otobüs yolcularına ilçe protokolü zeytinyağlı yaprak sarması ikram etti.
 
Yol kontrollerinde vatandaşlara zeytinyağlı yaprak sarması ikram ettiklerini ifade eden Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan "Güzel bir çalışma oldu, güzel bir etkinlik oldu. Bu tür faaliyetlerimiz yine bayram dönüşünde de devam edecek.  Amacımız bütün insanlarımızın sağlıklı, huzurlu ve kazasız bir şekilde sevdikleriyle bayramlaşmaya gitmelerini sağlamak. Bunun için de emniyet ve jandarma teşkilatı olarak yoğun bir çalışma halindeyiz" dedi.
 
 
Bu uygulamayı bir önceki bayram da yaptıklarını hatırlatan Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl "Bu uygulamada da yaprağımızın tanıtımını yapmak amacıyla bayram sebebiyle memleketlerine dönen vatandaşlarımıza ikram ettik. Yaprağımızın tanıtımına biraz daha katkısı olsun niyetindeydik. Aldığımız tepkiler de çok güzeldi. Erbaa yaprağının kalitesini vatandaşlarımızın verdiği bu tepkiden anlıyorsunuz” diye konuştu.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat / Erbaa
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Erbaa Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]