• 0

26 Ağustos 2019, 13:09 - Anasayfa // İYİ PARTİ Haberi yazdır

Ömer Sağol, 'Türkiye idealimiz ilham kaynağımızdır'

Ömer Sağol, 'Türkiye idealimiz ilham kaynağımızdır'

İYİ Parti Tokat İl Başkanı Ömer Sağol, 'Millî mücadelemizin lideri Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkışıyla başlayan istiklal savaşımız Büyük Taarruz'la Dumlupınar savaşı ile nihai zafere ulaşmıştır. Bu zafer bizim varlık zaferimizdir. Zafer Haftası ve 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum' dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Zafer Haftası sebebiyle açıklama yapan Ömer Sağol, “Vatan topraklarının, birliğimizin ve istiklalimizin tehlikeye düşmesi karşısında kahraman ordumuz aziz milletimizin desteğiyle düşmanı yurttan kovmuş, Cumhuriyetimiz kurulmuş ve modern Türkiye’nin temelleri atılmıştır. Millî mücadelemizdeki birlik ve beraberlik şuuru, vatan ve bayrak sevdası, milli iradenin üstünlüğüne olan inanç ve güçlü Türkiye ideali bizim ilham kaynağımız olmaya devam edecektir” ifadelerini kullandı.
 
İYİ Parti’nin Türkiye’ye iyi geldiğini, kurulduğu günden itibaren Türkiye’nin geleceğini muhalefette olmasına rağmen şekillendirdiği ifade eden Ömer Sağol, “Kimse bizi Türklük idealinden, büyük Türkiye idealinden döndüremeyecek. Ülkemizin her karış toprağını, her bir fabrikasını, her bir kurumunu önemsiyoruz. Özelleştirme adı altında çekilen peşkeşlere, altın arama adı altında yağmalan ormanlarımıza sahip çıkacağız. Ülkemizin dirliği ve bütünlüğü konusunda hangi adımlar atılacaksa, atacağız” şeklinde konuştu.
 
AK Parti döneminde kahraman ordumuza karşı ortaya konulan Balyoz, Ergenekon gibi kumpaslar sebebiyle ciddi sıkıntılar verildiğinin altını çizen Ömer Sağol, “Her şeye rağmen ordumuz bu ülke için mücadelesini sürdürmeye devam ediyor. Bugün Kahraman ordumuz birlik ve beraberliğimizi bozmaya, kalkınma ve istikrarımızı zaafa uğratmaya çalışan bölücü terör örgütüne karşı da başarılı bir şekilde operasyonlarını gerçekleştiriyor. Yiğitliği, fedakarlığı, vatan ve bayrak sevdasıyla nam salan kahraman ordumuz sınırlarımızın güvenliğinin, topraklarımızın birlik ve bütünlüğünün bekçisi olmaya devam edecektir” dedi.
 
Ömer Sağol, “Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm gazi ve şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyor, kahraman ordumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum. Zafer haftası sebebiyle Malazgirt kahramanlarını ve Sultan Alparslan’ı da rahmetle anıyoruz” diyerek açıklamasını tamamladı.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer İYİ PARTİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]