• 0

29 Ağustos 2019, 22:01 - Anasayfa // SAĞLIK Haberi yazdır

Tokat'a 152 doktor için kadro

Tokat'a 152 doktor için kadro

Sağlık Bakanlığı tarafından Tokat'a 152 Doktor için kadro tahsisi yapıldı. Atanacak olan Doktorlar Tokat Devlet Hastanesi başta olmak üzere Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hastanesi ve İlçe Devlet Hastanelerinde çeşitli branşlarda görev yapacaklar.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

AK Parti Tokat Milletvekili Av. Mustafa Arslan, Sağlık Bakanlığı tarafından Tokat’a 152 Doktor için kadro tahsisi yapıldığını duyurdu.
 
Tokat Devlet Hastanesi başta olmak üzere Gaziosmanpaşa Üniversitesi hastanesi ve İlçe Devlet Hastanelerinde görev yapmak üzere çeşitli branşlarda toplam 152 Doktor için Sağlık Bakanlığı tarafından Tokat’a kadro tahsisi yapıldı.
 
 
AK Parti Tokat Milletvekili Av. Mustafa Arslan’ın ‘Tokat’ımıza hayırlı olsun’ başlığıyla duyurduğu kadro tahsisi Tokat hastanelerinde ki doktor ihtiyacını karşılaması bekleniyor. Arslan yaptığı duyuru da, “İlimiz genelinde hizmet veren sağlık kurumlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda,çeşitli branşlarda 152 Doktor için Sağlık Bakanlığı tarafından Kadro Tahsisi yapılmıştır. Yakın zamanda ataması yapılarak görev yapacak olan doktorlarımızın ilimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SAĞLIK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]