• 0

05 Eylül 2019, 18:30 - Anasayfa // Erbaa Haberi yazdır

Erbaa'da mesire alanlarında temizlik yapıldı

Erbaa'da mesire alanlarında temizlik yapıldı

Tokat'ın Erbaa İlçe Gençlik Merkezi, vatandaşların sıklıkla kullandığı mesire alanlarında temizlik çalışması yaptı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Erbaa’da vatandaşların sıklıkla kullandığı mesire alanları gençlik merkezi gönüllüleri tarafından temizlendi. Yapılan çalışmaya Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl ve Gökal Belde Belediye Başkanı Osman Akbulut da destek verdi. Gençlik Merkezi gönüllüsü gençlerle birlikte Dünden Gölü çevresinde piknik yapan vatandaşlardan kalan atıkların toplandığı çalışmada alandan poşetler dolusu çöp toplandı.
 
 
Çevre temizliğine dikkat çekmek için çalışmayı gerçekleştirdiklerini ifade eden Erbaa Gençlik Merkezi Müdürü Göksen Tokatlıoğlu "Mesire alanlarında yapmış olduğumuz çevre temizliği hareketi devam ediyor. Piknik alanında bulunan vatandaşlarımız bu hareketimize duyarsız kalmayarak katkıda bulundu. Çevreye karşı duyarlılık örneği göstererek gençlerimiz ile bu önemli etkinliğe katkı sağlayan Erbaa Belediye Başkanı Sayın Ertuğrul Karagöl’e ve Gökal Belediye Başkanı Sayın Osman Akbulut’a teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat / Erbaa
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Erbaa Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Tokat'ta, Osmanlı Sultanı 2'nci Beyazıt'ın annesi Gülbahar Hatun adına 1485 yılında yaptırılan 534 yıllık Hatuniye Camisi, aradan geçen yıllara rağmen dimdik ayakta. Halk arasında Meydan Camisi olarak da anılan ibadethane, Tokat'ta yapılmış en güzel Osmanlı eserlerinden birisi olarak değerlendiriliyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]