• 0

09 Eylül 2019, 18:17 - Anasayfa // Zile Haberi yazdır

Zile'de öğrencilere kırtasiye yardımı

Zile'de öğrencilere kırtasiye yardımı

Tokat'ın Zile ilçesinde, Devlet Demiryolları (TCDD) Araç Bakım Depo Şefliği "Deniz Yıldızına Uzanan Eller" projesi kapsamında 250 öğrenciye kırtasiye yardımında bulundu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Zile ilçesinde, TCDD Zile Araç Bakım Depo Şefliği 2019-2020 öğretim ve öğretim yılının ilk ders gününde sosyal etkinlik projesi kapsamında 250 öğrenciye  kırtasiye yardımında bulundu.
 
 
"Deniz Yıldızına Uzanan Eller" projesi kapsamında öğrencilere kırtasiye yardımında bulunduklarını ifade eden, Zile Araç Bakım Depo Şefi Serdal Deniz, "Bu yılda çocukların okul ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyoruz. Bundan önceki kampanyamızda bazı ihtiyaçlarını karşılamıştık. 2019-2020 eğitim öğretim yılında da 250 çocuğumuza defter çanta, kalem vb. kırtasiye yardımında bulunduk ve ilerleyen günlerde de bu  yönde sosyal çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat - Fatih YILMAZ
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Zile Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Tokat'ta, Osmanlı Sultanı 2'nci Beyazıt'ın annesi Gülbahar Hatun adına 1485 yılında yaptırılan 534 yıllık Hatuniye Camisi, aradan geçen yıllara rağmen dimdik ayakta. Halk arasında Meydan Camisi olarak da anılan ibadethane, Tokat'ta yapılmış en güzel Osmanlı eserlerinden birisi olarak değerlendiriliyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]