• 0

18 Eylül 2019, 16:11 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Vali ve milletvekili Tokat yatırımlarını inceledi

Vali ve milletvekili Tokat yatırımlarını inceledi

Tokat Valisi Ozan Balcı ve Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, Tokat'ta devam eden devlet yatırımlarını yerinde incelediler ve yetkililerden bilgi aldılar.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

İncelemelere Vali Dr. Ozan Balcı ve Tokat Milletvekili Mustafa Arslan’ın yanı sıra Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Erol Duyum, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Gökçe ve ilgili kurum müdürleri ve diğer yetkililer katıldı.
 
Tokat Valisi Ozan Balcı, denetim yapılan yerlerdeki yatırımlar hakkında bilgiler verdi, çalışanlara kolaylıklar diledi. Vali Balcı, ziyaretleri sırasında vatandaşlarla da sohbet etti.
 
 
Tokat Milletvekili Mustafa Arslan incelemelerle ilgili olarak, “Bugün de devletimizin, hükümetimizin İlimizdeki yatırımlarını, projelerini yerinde görmek ve hemşerilerimizle hem hal olmak için gezilerimize devam ettik” dedi.
 
Arslan, “Bir kez daha gördük ki hemşerilerimiz her hizmetin en iyisine layık ve bizlerde bu görevlerde olduğumuz sürece değil elimizi tüm bedenimizi bu taşın altına koyarak Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın söylediği gibi bu aziz millete hizmet için elimizden gelenin daha fazlasını ve daha güzelini yapmak için gayret edeceğiz. Çalışacağız, çalışacağız, çalışacağız” ifadelerini kullandı.
 

Ziyaret Programında Yer Alan Yatırımlar
> Artova Entegre Devlet Hastanesi
> Artova Toprak Mahsulleri Ofisi
> Artova TCDD üst geçit inşaatı
> Yağcımusa bağlantı yolu
> Yağcımusa sulama göleti baraj inşaatı
> İğdir, Salur ve Çelikli yolu asfalt çalışması
> Sulusaray Alpu Barajı
> Artova Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Lojmanları
> Çat Antrenman ve Güreş Eğitim Merkezi inşaatı
> Ormandibi Kasabası
> Almus Çilehane Dere Islah çalışması
> Çilehane-İsmailiye arası yol yapım çalışması
> Almus Akarçay sulama sistemleri
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]