• 0

04 Ekim 2019, 17:40 - Anasayfa // TÜRKİYE Haberi yazdır

Sulama birlikleri Amasya'da toplandı

Sulama birlikleri Amasya'da toplandı

Sulama birliklerinin sorunları ele alındı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Amasya Terziköy’de gerçekleştirilen “Sulama Birlikleri 2019 Yılı Sulama Sezonu Üretim Sonuçları Değerlendirme Toplantısı”, DSİ İşletme ve Bakım Dairesi Başkanı Dr. Mehmet Uğur YILDIRIM'ın açılış konuşmaları ile başladı.
 
 
Toplantıya; DSİ İşletme ve Bakım Dairesi Başkanı Dr. Mehmet Uğur YILDIRIM, Bölge Müdürü Nazmi KOÇAK, Bölge Müdür Yardımcımız Serkan KAMAN, İşletme ve Bakım Şube Müdürü Selçuk GÜL, DSİ 71. Şube Müdürü Ahmet Serdar GÜZEL, DSİ 72. Şube Müdürü Ali ÇETİNKAYA, DSİ 73. Şube Müdürü Turgut YORULMAZ, DSİ 74. Şube Müdürü Murat Lütfü GÜLDOĞAN, DSİ 75. Şube Müdürü Mehmet KURUL, Bafra Ovası Sulama Proje Müdürü Berati ÖZKAN, Sulama Birlik Başkanları ve ilgili personel katıldı.
 
Toplantıda sulama birliklerinin performansının artırılması, suyun en verimli şekilde kullanılması, sulama birliklerinin enerji sorunları gibi konular üzerinde duruldu.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer TÜRKİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]