• 0

08 Ekim 2019, 07:45 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Üniversite öğrencilerinden cami temizliği

Üniversite öğrencilerinden cami temizliği

Türk Kızılay Tokat Şubesi'nde görevli üniversite öğrencileri, Camiler ve Din Görevlileri haftası nedeniyle Ali Paşa Camisi'nde temizlik yaptı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Türk Kızılay Tokat Şubesi'ne bağlı Genç Kızılay Tokat biriminde görevli üniversite öğrencileri, Camiler ve Din Görevlileri haftası nedeniyle kent merkezinde camilerde temizlik yaparak din görevlilerine yardımcı oldu.
 
 
Genç Kızılay Tokat İl Başkanı Başkanı Mahmut Siyami Gevrek, "Ülkemizde 1-7 Ekim tarihleri arasında Camiler ve Din Görevlileri Haftası kutlanıyor. Bizler de Türk Kızılay Tokat Şubesi olarak bu haftayı kutlamak için bir etkinlik planladık. Arkadaşlarımız ile birlikte bu haftayı kutlamak için Ali Paşa Camisi'nde buluştuk. Caminin temizliğini gerçekleştirip tüm genç arkadaşlara örnek olmaya çalıştık. Bu önemli haftada yaptığımız temizlik çalışması ile bir farkındalık oluşturmayı amaçladık" dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Tokat'ta, Osmanlı Sultanı 2'nci Beyazıt'ın annesi Gülbahar Hatun adına 1485 yılında yaptırılan 534 yıllık Hatuniye Camisi, aradan geçen yıllara rağmen dimdik ayakta. Halk arasında Meydan Camisi olarak da anılan ibadethane, Tokat'ta yapılmış en güzel Osmanlı eserlerinden birisi olarak değerlendiriliyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]