• 0

09 Ekim 2019, 16:44 - Anasayfa // TÜRKİYE Haberi yazdır

Tokatlı STK'lar tek yürek!

Tokatlı STK'lar tek yürek!

İstanbul Tokatlılar Meclisi Geçici Temsil Heyeti Adına açıklama yapan Eski İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, 'Ülkemize yönelik emperyalist baskılara karşı bir asır önce olduğu gibi yine milletçe karşı koyacağız' dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

“EMPERYALİST BASKILARA MİLLETÇE KARŞI DURACAĞIZ”
 
Dursun Çiçek, “İstanbul Tokatlılar Meclisi ve TEMSİL HEYETl kuruluşuna yönelik çalışmalar devam etmektedir. Bu süreci yöneten İSTANBUL TOKATLILAR MECLİSİ GEÇİCİ TEMSİL HEYETI olarak son gelişmeler üzerine bir basın açıklaması yapılması vatan borcu haline gelmiştir” dedi.
 
DAİMİ LİDERİMİZ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
 
ABD Başkanı Donald Trump’ın Türkiye’ye yönelik tehditlerine karşı sert bir açıklama yapan Dursun Çiçek, “Özgürlük ve Bağımsızlık benim karakterimdir” diyerek TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ kuran GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ün daimi liderimiz olduğunu kabul eden dava arkadaşları olarak milletimizin ve devletimizin bir emperyalist ülkenin Başkanı tarafından alenen tehdit edilmesine sessiz kalınamaz” diye konuştu.
 
MEHMETÇİĞİN YAYINDAYIZ
 
Tokatlı STK’ların kararını açıklayan Dursun Çiçek, ““Söz konusu vatansa gerisi teferruattır” ilkesini benimseyen İstanbul TOKATLILAR MECLİSİ ve TOKATLI STK’lar olarak; ABD BAŞKANININ ülkemizi tehdit eden açıklamasını şiddetle kınıyoruz. Devlet yetkilerini bu tehditler karşısında milli olmaya ve dik durmaya davet ediyoruz. Milletimizin güvenliği için şehit ve gazi olma pahasına mücadele eden Türk Silahlı Kuvvetlerinin ve Kahraman Mehmetçiğin yanındayız” şeklinde konuştu.
 
MİLLİ DAYANIŞMA EYLEM PLANI
 
Mehmetçiğin başarısı için her türlü desteği vermeye ve fedakarlığı yapmaya hazır olduklarını belirten Dursun Çiçek, “Bu milli ve samimi duruşu aynı ülkenin ve devletin vatandaşı olduğumuz bütün STK ve kurumlardan bekliyoruz. Bu kapsamda devletimizin açıklayacağı Milli Dayanışma Eylem Planı’na sonuna kadar bağlı kalacağız” ifadeleri kullandı.
 
YEDİ DÜVELİ YİNE YENECEĞİZ
STK’Ların kararlılığını açıklamasında özellikle ifade eden Dursun Çiçek, “Ülkemize yönelik emperyalist baskılara karşı bir asır önce olduğu gibi yine milletçe karşı koyacağız. Milli mücadelemizin 100.yılında emperyalist yedi düveli yine yeneceğiz. Yaşasın tam bağımsız TÜRKİYE. Yaşasın MİLLET- ORDU Dayanışması. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE” diyerek açıklamasını tamamladı.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer TÜRKİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]