• 0

10 Ekim 2019, 16:36 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokatlı arıcılardan Mehmetciğe bal bağışı yarışı

Tokatlı arıcılardan Mehmetciğe bal bağışı yarışı

Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin Tokatlı Bal üreticileri sessiz kalmadı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat İli Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Demir, Tokatlı arıcılara yaptığı çağrıda, “Değerli arkadaşlar, meslektaşlarım, kahraman Mehmetçiğimiz ülkemizin güvenliği için Fırat’ın doğusunda Barış Pınarı Harekatı’nı gerçekleştirmektedir. TOKAT İLİ ARI YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ olarak tüm üyelerimizden ücretsiz bal toplayarak askerlerimize moral ve motivasyon için armağan etmek istiyoruz. Şu ana kadar kampanyamıza katılan üyelerimiz yüzlerce kilo bal hediye etti ” dedi.
 
MEHMETÇİĞE MORAL
 
Kampanyaya Tokat İli Arı Yetiştiricileri Birliği eski başkanının 26 kilo bal bağışlayarak katkı sağladığını anlatan Ali Demir, “Tokat merkez başta olmak üzere tüm ilçelerimizden bağışlar gelmeye başladı. Maksadımız Mehmetçiğimize moral sağlamaktır” şeklinde konuştu.
 
 
MEVZU BAHİS TÜRKİYE OLUNCA BİR OLURUZ
 
Bağış yapan arıcılara teşekkür eden Tokat İli Arı Yetiştiriciler Birliği Başkanı Ali Demir, “Ülkemizin güzel insanları mevzu bahis Türkiye olunca tek çatı altında kenetlenmiştir. Bir kez daha bir olduk, iri olduk, diri olduk. Yedi düvel bizden korksun. Teröre en çok şehit veren iller arasında yer alan Tokat’ta, Mehmetçiğimize büyük bir destek vardır. Dualarımız, kalbimiz onlarladır. Allah yar ve yardımcıları olsun” diyerek açıklamasını tamamladı.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]