• 0

15 Ekim 2019, 15:46 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Vali Balcı, 'Spor Tokat, Tokat gençliğinin projesidir'

Vali Balcı, 'Spor Tokat, Tokat gençliğinin projesidir'

Tokat Valisi Ozan Balcı, 2019-2020 sezonu Spor Tokat Planlama ve Yönetim Bilgi Sistemi Eğitimi'nde Spor Tokat'ı çok önemsediğini belirterek, 'Bu proje Tokat'ın, Tokat gençliğinin projesidir'' dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

2018-2019 yılında 320 okulun spor faaliyetlerine katıldığı, 28 bin öğrencinin spor branşları ile tanıştığı, yeni dönemde 400 okul ile 60 bin öğrencinin hedeflendiği Spor Tokat’ın, Planlama ve Yönetim Bilgi Sistemi Eğitimi Gaziosmanpaşa Lisesi Konferans Salonunda düzenlendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantıda Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, Spor Tokat çalışmaları ile ilgili bilgi verdi.  Tokat Valisi Ozan Balcı ise konuşmasında,  geçen yıl başlayan Spor Tokat ile çok güzel çalışmalar yapıldığını belirterek, “Bu sene başarıyı arttırmamız lazım. Bayrağı daha ileriye taşımalıyız.  Bizim temel gayemiz aşağılık kompleksine sahip olmayan, milli ve yerli değerlerine sahip, dünyayı algılayan, ailesiyle barışık gençler yetiştirmek. İkinci hedefimiz çocuklarımızı akademik anlamda başarılı kılmak. Üçüncü hedefimiz çocuklarımıza hayal kurdurabilmek” dedi.
 

Uyuşturucu ve teknoloji bağımlılığı ile mücadelenin sporla beraber yapılacağını ifade eden Vali Balcı, “Çocuklar kitap okuyacak, spor yapacak. Gelecek kuşaklara sahip çıkmamız lazım. Bu Tokatımızın projesi, Tokat’ın çocuklarını yakından ilgilendiren bir proje. İl ve İlçe Milli Eğitim müdürlerimiz, Gençlik spor müdürlerimiz ile sizin önünüzü açmak, yolunuzu kolaylaştırmak bizlerin görevi. Bunu da yapıyoruz, ekip ruhumuz oluştu. Gelecek kuşaklar için bir şeyler yapmamız lazım, emek vermemiz lazım” diye konuştu.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]