• 0

24 Ekim 2019, 08:01 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Türk Kızılay'ı Tokat Şubesi'nden kan bağışçılarına madalya

Türk Kızılay'ı Tokat Şubesi'nden kan bağışçılarına madalya

26 Haziran Atatürk Kültür Sarayında gerçekleşen törende Türk Kızılay'ı, 10 ve üzeri sayıda kan bağışında bulunan bağışçılarını madalya vererek ödüllendirdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende Türk Kızılay’ı Tokat Şube Başkanı Faruk Delen, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Türk Kızılay’ı Genel Sekreteri Hüseyin Can’ın ardından konuşan Vali Dr. Ozan Balcı, bağış yapan vatandaşlara ve törenin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.
 
 
“Tokatlı Hemşehrilerimiz Kan Bağışında Çok Duyarlı”
 
Türk Kızılay’ın Türk milletinin ortak değeri olduğunu belirten Vali Dr. Ozan Balcı, “Kızılay milli bir kuruluştur. Türk milletinin ortak değeri, bir markadır. Kızılay sadece kan toplamaz aynı zamanda Türk milletinin zor gününde yanındadır. Depremde, yangında, heyelan, sınır içinde ve dışında dolayısıyla Türk Kızılay’ı bir markadır. Çok güzel işler yapmıştır ve yapmaya devam edecektir. Türk Kızılay’ını destekleyen, bağış yapan bağışçılara, Türk milletine, yöneticilerine çok teşekkür ediyorum. Kızılay aynı zamanda bir değerdir. Değerine değer katacak hareketlere, tutumlara devam etmemiz lazım. Tokat’ta da güzel çalışmalar yapılıyor. Tokatlı hemşehrilerimiz bu konuda çok iyiler. Tokatlı hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. Her zaman Kızılay’ın yanında olduğumuzu ve destek olduğumuzun bilinmesini isterim.
 
 
Vali Dr. Ozan balcı ve il protokolü tarafından 102 bağışçıya madalya takdim edildi.
 
Törene Vali Dr. Ozan Balcı, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Türk Kızılay’ı Genel Sekreteri Hüseyin Can, Türk Kızılay’ı Tokat Şube Başkanı Faruk Delen, protokol mensupları, bağışçılar ve davetliler katıldı.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]