• 0

25 Ekim 2019, 13:22 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Yılmaz, 'Tokat ilimizin menfaati, şahsi menfaatlerin üzerindedir.'

Yılmaz, 'Tokat ilimizin menfaati, şahsi menfaatlerin üzerindedir.'

TÜMTOKKON ve Genel Başkanı Galip Yılmaz 'Tokat ilimizin menfaati, şahsi menfaatlerin üzerindedir' diyerek büyük bir özveri ile etkinlik yapmaktan çekilmiş ve Tokat'ta iki başlılık olmaması hususunda önemli bir duyarlılık göstermesi takdire şayandır.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Kültür ve Medeniyeti ile 6.000 yıldır Anadolu topraklarında yaşayan insanlara, toplu halde yaşamanın, kültür ve sanatın, kendisine ait lezzetlerin merkezi haline gelmiş Tokat ilimiz, her türlü övgüye ve hizmete layık bir şehirdi. Anadolu'nun bu nadide şehri, bir çok sebeplerden dolayı, büyük şehirlere göç veren şehirler sıralamasındaki yeri maalesef üst sıralardadır. En çok göç verdiği şehirlerin başında da İstanbul yer almaktadır.
 
Resmi rakamlara göre 500.000 kişinin üzerinde Tokatlı'nın yaşadığı İstanbul’da, Tokat ilimizin değerlerinin ön plana çıkartılması konusu önem arz etmektedir. Bu önemli konudan kendisine vazife çıkartan Tokatlı STK’lar kolları sıvayarak, İ.B.B tarafından organize edilen “İl Tanıtım Günleri” etkinlikleri için harekete geçmişlerdir.
 
 
Merkezi Tokat’ta bulunan TÜMTOKKON ve Merkezi İstanbul’da bulunan "TEKKON Maltepe Etkinlik Alanı” için ve yine Merkezi İstanbul’da bulunan “TOKKON Yenikapı Etkinlik Alanı” için İBB’den, bir birlerinden habersiz olarak resmi izin belgelerini almışlardır.
 
Daha sonraki günlerde İ.B.B başkan, Sayın Ekrem İmamoğlu’nun talimatı ile, bir ilin iki ayrı yerde il tanıtım günleri yapamayacağı talimatı üzerine, STK başkanları bir araya gelerek anlaşmışlar ve 2019 yılı etkinlikleri TOKKON ve Genel Başkanı Ahmet Yılmaz başkanlığında yapılması konusunda anlaşma sağlanmıştır.
 
Şunu belirtmek gerekir ki; TÜMTOKKON ve Genel Başkanı Galip Yılmaz “Tokat ilimizin menfaati, şahsi menfaatlerin üzerindedir” diyerek büyük bir özveri ile etkinlik yapmaktan çekilmiş ve Tokat’ta iki başlılık olmaması hususunda önemli bir duyarlılık göstermesi takdire şayandır.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]